LinguaLeo

Android için Çevrimiçi Dil Öğrenme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10 MB
  • Version 2.1.7
  • Dil TR / EN
  • Firma Lingualeo Inc
Kullanıcıların İngilizce'yi hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmeleri amacıyla geliştirilmiş olan LinguaLeo, eğlenceli yapısı ve etkili özellikleriyle ücretsiz olara kullanabileceğiniz online dil öğrenme uygulamasıdır.

Kullanıcıların İngilizce'yi hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmeleri amacıyla geliştirilmiş olan LinguaLeo, eğlenceli yapısı ve etkili özellikleriyle ücretsiz olarak kullanabileceğiniz online dil öğrenme uygulamasıdır.

Android sistemine sahip akıllı telefon ve tabletinize yükleyerek dilediğiniz zaman istediğiniz yerde İngilizce'nizi geliştirmek için kullanabileceğiniz gibi eğlenceli oyunlarla da daha akılda kalıcı dil öğrenim eğitimi alabilirsiniz.

Akıllı dost Leo ile birlikte eğlenceli zaman geçirerek dil öğrenmenizi sağlayan uygulamada her kelimenin sesli telaffuzunu, yazım bilgisini ve örneklerini bulabilir, görsel destekli tematik terimler sözlüğünden faydalanabilir, en iyi çeviriyi seçme olanağı, İngilizce'yi öğrenirken ilerlemenizi gerçek zamanlı takip etme imkanı, sunucu eşleşmesi sayesinde çevrimdışı çalışma imkanı gibi özellikleri de yine uygulama üzerinde bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
LinguaLeo indir